Сергій Ребров: «Ми грали так, як нам дозволяв суперник». ВІДЕО

Динамо Київ 22 Вересня, 23:10
Головний тренер киян Сергій Ребров у післяматчевому інтерв’ю відповів на запитання журналістів програми «Профутбол».

- Ми можемо вже говорити, що «Динамо» вийшло на пік форми?

- Ми грали так, як нам дозволяв суперник. Напевно, те, що ми зробили, це завдяки нашим діям в атаці та колективним діям у захисті. Я не знаю, що означає «пік форми». Сьогодні була гра зі швидким контролем м’яча, швидкісною чисельною перевагою, створювали моменти та забивали м’ячі.

- Ярмоленка багато критикували на початку сезону. Сьогодні бенефіс його був у грі?

- Андрій в кожній грі має моменти. Сьогодні забив два хороших голи. Напевно, це не тільки його заслуга. Ті м’ячі, які ми забили, особливо перший – це заслуга всієї команди. Дуже хороша комбінація, а Андрій просто поставив крапку.

- Як ставитеся до того, що матч із «Шахтарем» можливо доведеться грати в грудні?

- Я нормально ставлюся, бо ми зараз будемо грати через два дні на третій, а потім дві важливі гри у збірній. Авжеж, це в першу чергу потрібно для збірної. Якщо нам скажуть грати, ми поважаємо Федерацію, поважаємо календар, але ми поважаємо і матчі збірної. Збірній грати через два дні, при тому, футболістами, які віддадуть не мало сил у грі зі «Стяуа», з «Порту», з «Динамо» Київ. Це рішення здебільшого може порадувати збірну України.