Дмитро Німчанінов: «Динамо» «тікало» в такі контратаки, що ми їх просто доганяли». ВІДЕО

Динамо Київ 23 Вересня, 06:10
Хавбек «Волині» прокоментував для 2+2 розгром лучан київським «Динамо» в матчі 7-го туру УПЛ.

— Розмовляли з приводу твого повернення в основну команду з Віталієм Кварцяним?

— Так, розмовляли. Тижні два… Ніби вже й прийшли «до спільно знаменника», але важко, коли ти не приймаєш в офіційних матчах участь, виходити в такий момент. Бояввся, що «порвусь» і попросив заміну. Важко набирати отак кондиції, проте, будемо старатись.

— Сьогодні у захисті «Волинь» намагалась грати високо. Намагались піймати киян на офсайді?

— У них було багато діагональних закидань і ми могли це зробити, але неправильно використали те, що говорив нам Віталій Володимирович. Лише кілька разів нам вдалось втілити його слова. Дуже багато «Динамо» «тікало» в такі контратаки, що ми їх просто доганяли.