Ультрас «біло-синіх» вшанували пам'ять загиблої легенди київського «Динамо» Андрія Гусіна.
Сектор ультрас киян цілих 14 хвилин мовчав в пам'ять про загиблого колишнього гравця та тренера київського «Динамо» і завершив тривалу тишу потужним скандуванням: