«Це те, чого ми так давно очікували. Вболівальники вже скучили за такими матчами. Просто отримуєш задоволення від того, як грає команда.
«Динамо» дуже швидко переходить від захисту в атаку, що і завжди було властивим для цього клубу, але було втрачено на певний період часу. Зараз немає зайвих рухів, поперечних передач, якщо цього не вимагає гра. Все намагаються зробити швидко, в такт. Дуже приємно спостерігати за такими матчами».