Головний тренер збірної України розповів, як просувається справа з його проханням перенести поєдинок «Динамо» та «Шахтаря» на більш пізній термін.
«Як клуби поставилися до прохання про перенесення? «Динамо"- «за», а «Шахтар» поки мовчить. Ніякої інформації від них не маємо,
Яка думка Прем'єр-ліги? Мені здається, що якщо одна команда «за», і друга -"за», то які проблеми? Не повинно бути складнощів. Але якщо одна команда «за», а друга - мовчить, не думаю, що будуть рухати .
Розмови про те, що якщо переносити, то не один матч, а всі матчі ігрового дня? Ми не проти, все залежить від клубів»
- цитує Фоменка MatchDay.