«Судити про щось глобальне після того, як «Шахтар» та «Дніпро» помінялися місцями, не варто. Безумовно, ці команди будуть боротися за золоті медалі. Втрата ж гірниками очок не критична, команда могла собі це дозволити, і є ще достатньо часу, щоб надолужити згаяне. Що ж до «Динамо», то кияни демонструють відмінну гру і теж можуть замахнутися на першість. Але на провідних ролях у команді зараз молодь, якій не властива стабільність. Тому у киян, на мій погляд, у цьому сезоні підйоми будуть чергуватися зі спадами. У «Динамо» великі перспективи, але миттєвого результату не варто чекати», -
цитуюють Морозова «Вести»
.