- Ми повинні грати якогось, 5-го жовтня? Значить, ми зобов'язані дотримуватися календаря. Якщо це треба для збірної, це тільки головний тренер може сказати. Може, він скаже, що краще зіграти, щоб футболісти були в тонусі. Я ж не тренер, погодьтеся! Якщо ні - тоді граємо в призначений час.
Я не за переноси. Відразу скажу, що якщо будуть переносити тільки цей матч, я цього зробити не дам - щоб не говорили, мовляв, «Динамо» і «Шахтар» хочуть зробити для себе кращі умови. Ні в якому разі! Тоді і «Дніпро», і «Металіст» теж, будь ласка - всі ті гравці, які приймають участь у збірній.
Ми граємо в четвер, правильно? У нас є п'ятниця, субота та неділя - майже три доби на відновлення. Футболістам-професіоналам, навпаки, краще грати в цьому ритмі. Вони так менше тренуються, -
пояснив Суркіс в інтерв'ю «Футбол NEWS», пише «Террикон
».