Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов розповів про ухил «Кубані» від сплати грошей за переходи футболістів Данило і Тоні Шуніча.
- Ситуація така: згідно з договором, Данило переходив в «Кубань» в оренду на півроку з правом викупу трансферних прав на гравця. Сума оренди мала становити 100 тисяч євро. Сума трансферу - зовсім інша. Гроші за оренду «Кубань» повинна була виплатити до 10 серпня. На сьогодні ні копійки ми не отримали.
Природно, ми зверталися в російський клуб і в письмовому, і в телефонному режимі неодноразово. Але з незрозумілих причин виплати постійно переносяться з однієї дати на іншу. І сьогодні ми не розуміємо, коли з нами розрахуються.
- Ситуація з трансфером Тоні Шуніча чимось відрізняється?
- По Шунічу «Кубань» повинна була розрахуватися з нами до 31 серпня. На жаль, на сьогоднішній день повного розрахунку з нами не було. За Шуніча ми отримали тільки половину суми, а по Данило, повторюся, ні копійки.
- Штрафні санкції по відношенню до «Кубані» прописані в договорах з оренди Данило і трансфері Шуніча?
- Так. 0,2% від загальної суми за кожен день прострочення виплат. Сума на сьогоднішній день зростає.
- Які ваші подальші дії?
- Поки ми перебуваємо на рівні листів, переговорів. Якщо ніяких дій найближчим часом від «Кубані» не послідкує, звертатимемося до ФІФА, - цитує Рафаїлова «Сегодня».