Ігор Суркіс: «Ми ганялися за примарними місцями, а команду не будували»

Динамо Київ 24 Вересня, 08:47
«Динамо» випустить в кубковому матчі з «Карпатами» молодих футболістів. Про це заявив президент київського клубу Ігор Суркіс.

«Динамо» випустить в кубковому матчі з «Карпатами» молодих футболістів. Про це заявив президент київського клубу Ігор Суркіс.

- Склад буде таким, що багато хто здивується. Ми довіряємо молоді. Я хотів би подивитися, чого варта наша молодь на такому рівні. Ми весь час ганялися за якимись примарними місцями, а команду не будували. Зараз ситуація така, що можна побудувати команду на роки вперед, -

наводить слова Ігоря Суркіса terrikon.com

.