«Металіст» відмовився від боротьби за золото чемпіонату України

Футбол України 24 Вересня, 08:53
Харківський «Металіст» буде боротися за 2-3 місця в чемпіонаті України. Про це в інтерв`ю заявив президент «Металіста» Сергій Курченко.

«Коли я купив «Металіст», клуб був на четвертому місці в національному чемпіонаті, в перший рік він зайняв друге місце і вийшов в групу Ліги чемпіонів, в останній сезон він на третьому місці, але з дуже маленьким відривом від другого.

У нас плани залишатися між 2-м і 3-м місцем. Скорочення бюджету, можливо, і будуть, але незначні. Плюс буде більший акцент на соціальну складову. У «Металіста» є дитяча футбольна академія, найбільша в Україні. Мені здається, що коли в країні відбуваються такі ситуації, дитячий футбол буде актуальніший, ніж якийсь новий бразилець, куплений за 30 млн євро», -

розповів Курченко

.

Також Курченко вважає, що Металіст зараз знаходиться в повній безпеці.

«Витрати «Металіста» - десятки мільйонів доларів на рік. «Металіст» точно в повній безпеці, тому що навряд чи в Україні є бажаючі віддавати мільйони доларів в місяць «Металісту», -

розповів Курченко

.

Нагадаємо, що під арештом знаходяться активи «Металіста», клубної бази та стадіону клубу,

повідомляє champion.com.ua

.

У сезоні 2014/2015 «Металіст» після семи турів набрав вісім очок і посідає лише десяте місце в турнірній таблиці. Окрім того в міжсезоння були продані лідери команди Соса, Крістальдо, Азеведо, Бланко, Марлос та Гомес, а ще раніше Тайсон з Девічем.