Алієв хвилиною мовчання вшанував пам`ять Андрія Гусіна

Динамо Київ 24 Вересня, 19:05
Матч «Анжи» - «Зеніт» в Кубку Росії почався з хвилини мовчання.

Футболісти «Анжи» і «Зеніту» перед початком матчу 1/16 фіналу Кубка Росії з футболу вшанували пам'ять загиблого екс-футболіста збірної України Андрія Гусіна, повідомляє «Хsport».

В заявці на гру був присутній екс-півзахисник збірної України і колишній гравець київського «Динамо» Олександр Алієв. Півзахисник «Анжи» вийшов на поле на заміну на 71 хвилині. Інший українець Анатолій Тимощук, який виступає в «Зеніті», в заявці на гру не числився. Пітерці виграли у «Анжи» з рахунком 2:1.