В`ячеслав Шевчук не зміг стримати сліз спілкуючись з дітьми Донбасу, які постраждали внаслідок бойових дій. ВІДЕО

Футбол України 24 Вересня, 19:41
ФК «Шахтар» у рамках роботи Гуманітарного штабу продовжує допомагати дітям, постраждалим внаслідок військових дій. Цього разу головний тренер «гірників» Мірча Луческу і футболісти передали в Харківську обласну дитячу клінічну лікарню № 1 партію медикаментів.

ФК «Шахтар» у рамках роботи Гуманітарного штабу продовжує допомагати дітям, постраждалим внаслідок військових дій. Цього разу головний тренер «гірників» Мірча Луческу і футболісти передали в Харківську обласну дитячу клінічну лікарню № 1 партію медикаментів.

24 вересня провідати 50 дітей з Донбасу різного віку (наймолодшому всього два тижні) в Харків приїхали Антон Каніболоцький та В'ячеслав Шевчук. Футболісти привезли антибіотики четвертого і п'ятого покоління, а також інші ліки, необхідні для якнайшвидшого одужання дітей.



– У нашій лікарні перебувають діти з Донецької та Луганської областей. Було дуже страшно, коли надходили малюки з вогнепальними пораненнями. Тут дуже багато важких дітей – вони розміщені у двох відділеннях реанімації. Тому ви уявляєте, якою важливою для нас є допомога ФК «Шахтар»! Скажу без перебільшення: ви передали ті ліки, які дійсно допоможуть врятувати життя нашим пацієнтам і повернути їм здоров'я! Це дуже дорогі, але вкрай необхідні медикаменти. І ми точно знаємо, що вони допоможуть, – розповідає Тетяна Халтуріна, заступник головного лікаря з лікувальної роботи.



Крім цього, кожна дитина отримала від «гірників» у подарунок м'які іграшки і виключно позитивні емоції. Звичайно ж, не обійшлося сьогодні без автограф- і фотосесії. А спілкування з футболістами вийшло щирим і зворушливим. АВ'ячеслав Шевчук навіть не зміг стримати сліз.



– Такі акції ми завжди проводимо від душі, від чистого серця. ФК «Шахтар» намагається допомогти дітям, усім нужденним – особливо після таких подій у країні. Ми щиро сподіваємося, що діти скоро видужають, і ми всі повернемося додому. Це ж діти! А взагалі дуже складно розмовляти, адже в самого дитина...



Поділяв емоції партнера по команді й Антон Каніболоцький.



– Дуже важко спостерігати за цими дітками. Непростий час. Вони опинилися заручниками ситуації. Ми – футболісти, тренер, президент, та й усі співробітники клубу – намагаємося допомогти: і в плані реабілітації, і емоційно. Дуже сподіваємося, що в дітей усе буде добре.



Гравці ФК «Шахтар» підкреслили, що це не остання акція – команда на чолі з головним тренером буде і надалі підтримувати дітей.