- Справа в тому, що це безвідповідальність. Чим і відрізняються українські гравці від легіонерів. Останні можуть себе вальяжно вести на футбольному полі в таких моментах. Наприклад, Ордець в складній ситуації в цьому ж матчі просто вибив м'яч в аут, розрядив обстановку і все, -
цитує Несмачного shahta.org.