- Микито, тобі, як капітану «Зорі», приємно писати нову історію команди?
- Мені взагалі приємно знаходитися в такій команді. Я вдячний долі, що я є частиною «Зорі». Ми творимо історію і це додає нам позитивних емоцій.
- Ми бачимо, що настрій у тебе бойовий...
- У мене він завжди такий. Футбол - така гра, в якій бувають і перемоги, і поразки. Але перш за все, потрібно завжди залишатися людиною.
- Після перемоги над «Шахтарем» спав психологічний тягар від того, що «Зоря» не могла виграти у «гірників» стільки років?
- Ми хотіли перемогти, щоб всі критики перестали говорити про «нефутбольні справи». В черговий раз довели, що ми граємо чесно. Радий, що добилися перемоги.