– Присутність журналістів на тренуванні нам не заважає. Відкриті тренування в Європі стали доброю звичкою, до того ж для нас важливо передати наші емоції уболівальникам.
– Ви, мабуть, чули про те, що «Динамо» приїде до Львова далеко не основним складом... Не вважаєте, що це блеф?
– Не йде тут мова про блеф. Ми знаємо потужність нашого суперника. Я впевнений у тому, що який би склад не приїхав, це будуть дуже кваліфіковані виконавці. З ким би ми не грали – буде складно. Ще з середи ми почали підготовку до матчу проти «Динамо», налагодили певні дії у фазі оборони та атаки. Звичайно, «Динамо» – фаворити нашого протистояння, але з нашого боку будуть компоненти, в яких кияни нас не переважатимуть – це бажання та самовіддача.» - наводить слова Йовічевіча офіційний сайт львівських «Карпат».