Ващук: «Два місяці тому я й уявити не міг, що мені доведеться зіграти матч пам`яті своїх дуже близьких друзів»

Динамо Київ 25 Вересня, 22:09
Екс-гравець «Динамо» запрошує всіх прийти на матч пам'яті Белькевича, Баля та Гусіна.

Екс-гравець «Динамо» запрошує всіх прийти на матч пам'яті Белькевича, Баля та Гусіна.

«Ще два місяці тому я й уявити не міг, що на стадіоні «Динамо» мені доведеться зіграти матч пам'яті своїх дуже близьких друзів... Я не буду багато говорити. Все дуже свіжо... І дуже боляче... Просто ми з ними були - Команда. Неділя. Стадіон «Динамо». 15:00. Матч пам'яті Белькевича, Баля, Гусіна. Приходьте підтримати.» -

написав Владислав Ващук на своїй сторінці в Facebook.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/uk_UA/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));