Телеканал «2+2» покаже матч пам`яті гравців київського «Динамо»

Динамо Київ 26 Вересня, 06:07
На телеканалі «2+2» відбудеться трансляція матчу пам'яті ветеранів київського «Динамо» Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна, які нещодавно трагічно пішли з життя.

На телеканалі «2+2» відбудеться трансляція матчу пам'яті ветеранів київського «Динамо» Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна, які нещодавно трагічно пішли з життя.

У неділю 28 вересня о 14:55 на телеканалі «2+2» відбудеться пряма трансляція матчу пам'яті гравців київського «Динамо» - Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна.

На поле вийдуть: Михайло Михайлов, Віктор Чанов, Олег Кузнецов, Володимир Бессонов, Анатолій Дем'яненко, Олексій Михайличенко, Олександр Заваров, Володимир Веремєєв, Леонід Буряк, Павло Яковенко, Василь Рац, Геннадій Литовченко, Вадим Євтушенко, Ігор Бєланов, Олег Саленко, Віталій Рева, Тарас Луценко, Олег Лужний, Олександр Головко, Владислав Ващук, Юрій Дмитрулін, Сергій Федоров, Андрій Несмачний, Олександр Радченко, Юрій Калитвинцев, Олександр Хацкевич, Василь Кардаш, Артем Яшкін, Сергій Коновалов, Ігор Костюк, Віталій Косовський, Андрій Шевченко, Сергій Ребров, Олег Венглинський та інші.

Коментатором події буде відомий український спортивний журналіст Валентин Щербачов, а з цікавими коментарями йому допомагатимуть легендарні футболісти Олександр Шовковський та Володимир Мунтян.



Запрошуємо вболівальників футболу вшанувати пам'ять Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна, а також насолодитися грою зіркових футболістів київського «Динамо» минулих років.

Організатори матчу пам'яті - футбольний клуб «Динамо» та громадська організація «Ветеранів футбольного клубу «Динамо» Київ».