Легендарний форвард, вихований в академії нашого клубу Андрій Шевченко візьме участь у Матчі пам'яті динамівців Валентина Белькевича, Андрія Баля та Андрія Гусіна, які нещодавно залишили нас.
Завтра він з Лондона прибуде в столицю України.
- Відхід з життя таких великих майстрів і дуже хороших людей непоправна втрата для всіх. Але пам'ять про них житиме в серці кожного динамівця, - повідомив Шевченко офіційному сайту «Динамо»
Нагадаємо, що меморіальний Матч пам'яті, присвячений Валентину Белькевичу, Андрію Балю і Андрію Гусіну відбудеться 28 вересня на стадіоні им.В.В.Лобановского (вхід вільний).
Початок зустрічі о 15:00.