Блаттер: «Я - обслуговуючий персонал»

Світовий футбол 26 Вересня, 19:41
Президент ФІФА Зепп Блаттер оголосив причину, по якій вирішив знову балотуватися на пост глави федерації.

У 2011 році, після переобрання на конгресі в Сан-Паулу 78-річний швейцарець заявив, що планує піти у відставку після закінчення терміну. Однак згодом він змінив своє рішення. Нові вибори глави ФІФА пройдуть в травні 2015 в Цюріху.

- Я ще не закінчив свою місію у футболі, - цитує Блаттера «СЕ», посилаючись на Reuters. - Вона ніколи не закінчиться. Крім того, перед конгресом в Сан-Паулу до мене підходили представники п'яти або шести футбольних федерацій і говорили: «Будь ласка, залишайтеся». Сьогодні я сказав, що буду в їх розпорядженні.

Дебати? Я не знаю, скільки людей подадуть свої заявки до крайнього терміну 29 січня. Так що не можу сказати, чи будемо ми організовувати публічні дебати. Ми ж не в політиці, а в спорті, не треба наслідувати все, що робиться в політиці.

Я не керую футболом, я служу йому. Що таке ФІФА? Це обслуговуюча компанія для суспільства. Якщо ви вивчите її статут, то дізнаєтеся, що цілями ФІФА є розвиток футболу по всьому світу, прищеплення освітніх, культурних та гуманітарних цінностей. Всі ми, в тому числі і я, - обслуговуючий персонал»,

- додав Блаттер.