Півзахисник «Олімпіка» дискваліфікований через вживання допінгу

Футбол України 26 Вересня, 20:10
КДК розглянув заяву Спортивно-медичного комітету ФФУ щодо виявлення позитивної допінг-проби «А» у футболіста донецького «Олімпіка» Валерія Лебедя.

З урахуванням всіх обставин справи, з огляду на неумисність (заборонена речовина містилась у ліках від головного болю, які футболісту придбала дружина), було прийнято рішення щодо відсторонення Валерія Лебедя від участі у змаганнях на чотири місяці і накладення штрафу на клуб у розмірі 25 тисяч гривень.