З урахуванням всіх обставин справи, з огляду на неумисність (заборонена речовина містилась у ліках від головного болю, які футболісту придбала дружина), було прийнято рішення щодо відсторонення Валерія Лебедя від участі у змаганнях на чотири місяці і накладення штрафу на клуб у розмірі 25 тисяч гривень.