Артем Франков: «Думаєте, у нас з Динамо не було конфліктів?»

Динамо Київ 26 Вересня, 21:10
Читачі конференції Артема Франкова звинуватили журналіста в завзятому висвітлюванні футбольних новин, дорікаючи тим, що у виданні із більшим привілеєм ставляться до київського «Динамо».

Також Франкова попросили відповісти на запитання про можливий тиск, через який доводиться писати тільки те, що «потрібно».

«У мене немає і не буває жодного тиску. Злегка конфліктувати доводилося неодноразово з різними клубами і найрізноманітнішими способами, є персонажі, з якими не вітаюся і це взаємно... Думаєте, у нас з «Динамо» не було конфліктів? Ого-го, ще скільки - можливо, саме через дружелюбні відносини вони багато речей сприймають загострено!

Слухайте, але ж писати потрібно як бачиш і як відчуваєш, а не якось інакше, вірно?»,

- відповів Франков у своїй конференції на

«Мatchday» .