Також Франкова попросили відповісти на запитання про можливий тиск, через який доводиться писати тільки те, що «потрібно».
«У мене немає і не буває жодного тиску. Злегка конфліктувати доводилося неодноразово з різними клубами і найрізноманітнішими способами, є персонажі, з якими не вітаюся і це взаємно... Думаєте, у нас з «Динамо» не було конфліктів? Ого-го, ще скільки - можливо, саме через дружелюбні відносини вони багато речей сприймають загострено! - відповів Франков у своїй конференції на
Слухайте, але ж писати потрібно як бачиш і як відчуваєш, а не якось інакше, вірно?»,