Післяматчеве спілкування Мирона Маркевича з журналістами увійде в історію

Футбол України 27 Вересня, 21:29
Мирону Маркевичу після програшного матчу «Дніпра» не було чого сказати.

Мирону Маркевичу після програшного матчу «Дніпра» не було чого сказати.

Більше того, до головного тренера «Дніпра» не було жодних запитань на післяматчевій прес-конференції, повідомляє канал «Футбол 1». Це спілкування з журналістами увійде в історію, як одне з найкоротших.

Дати оцінку матчу Мирон Маркевич не схотів, а присутні журналісти не стали ставити запитань:

- Нема? Все, до побачення. –

сказав Маркевич та поспішив покинути приміщення.

- Приїжджайте ще. І в Лізі Європи удачі. -

побажали журналісти Маркевичу.