«Також зазначимо, що вчора перед грою було зібрано 6 202 грн. Кошти будуть витрачені на допомогу силам АТО. Дякуємо всім за солідарність», - повідомили ультрас «Динамо» на своїй сторінці у ВК
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Також зазначимо, що вчора перед грою було зібрано 6 202 грн. Кошти будуть витрачені на допомогу силам АТО. Дякуємо всім за солідарність», - повідомили ультрас «Динамо» на своїй сторінці у ВК