- Сьогодні Матч пам'яті, а ви посміхаєтесь?
- Тому що усмішка - це життя. Вони всі були усміхненими, коли грали. І Гусін, і Баль, і Белькевич - вони завжди посміхалися. Вони залишаться в наших серцях дуже надовго. Ви бачите, які зірки сьогодні грають, просто любо подивитися, що не гравець, то зірка. Усмішка - це щастя для них, вони ж наші друзі, тому ми посміхаємося.
- Андрій Баль, з яким Ви грали, якою він був людиною і партнером на полі?
- Дуже хороший друг, дуже хороший партнер. Андрій завжди посміхався, у нього не було поганого настрою ніколи. Завжди був гарний настрій, навіть якщо у нього був поганий настрій, він нікому не показував. Був душею команди, душею колективу, як у збірній, так і в київському «Динамо».