Колишній гравець київського «Динамо» та збірної Марокко Бадр Ель Каддурі, в інтерв'ю 1927.com.ua, розповів про своїх колишніх партнерів по команді, які нещодавно трагічно загинули.
- Дуже тяжко. Ми втратили наших друзів, гарних футболістів, людей. Але, потім, коли ми зустрілись, настрій покращився, адже разом зустрілись усі, хто грав за київське «Динамо». Також, дуже приємно, що прийшло багато вболівальників на сьогоднішній матч. Хлопці завжди будуть в наших серцях, разом з нами.
- Розкажіть про ваші взаємовідносини з Валентином Белькевичем та Андрієм Гусіним?
- Ми були друзями. Разом проводили достатньо багато часу. Грали разом 7 років. Коли Андрій став тренером ми також зустрічались, проводили час разом. Складно це все, але життя продовжується.
- Якими вони поза футбольним полем?
- Вони були гарними друзями. Дуже сильно мені допомагали, коли я тільки приїхав в «Динамо».
- Григорій Суркіс сказав,що Валерій Васильович Лобановський «збирає» свою зіркову команду. Ви згодні із цим?
- Можна і так сказати. Я думаю, що ті, кого ми втратили, будуть бачити нас зверху.
- Чи можете згадати якісь цікаві чи кумедні історії з ваших взаємовідносин?
- Дуже багато історій. Якщо розповідати – то можна книжку написати.
- Чи можемо ми очікувати на ваше повернення до «Динамо» на якусь адміністративну роль?
- Все можливо.
Розмовляли
Олександр Ушаковта
Тарас Панченко