Володимир Безсонов: «Це футбольне поле і є наше життя»

Динамо Київ 28 Вересня, 19:46
Колишній захисник київського «Динамо» Володимир Безсонов поділився враженнями від Матчу пам’яті.

«Матч пам'яті і життя. Футбол - це життя.

Коли такі люди йдуть, залишається якась порожнеча в серці. Хочу подякувати всім глядачам, які прийшли на цей Матч пам'яті, матч життя. Дякую, що вони прийшли пом'янути таких видатних людей, як Белькевич, Баль і Гусін.

Це футбольне поле і є наше життя, де ми жили з ними разом, творили, домагалися перемог… Але в даний момент їх немає з нами. Будемо нести їх імена, і передавати з покоління в покоління, щоб їх пам'ятали і знали, якими вони були людьми і футболістами.

Андрій Баль - це світло душі, заводила компанії. Він об'єднував компанію, об'єднував команду. Завжди міг підказати ласкавим ніжним словом. Це була людина з великої літери, завжди веселий, завжди усміхнений. Завжди допомагав людині простій і футболістам, своїм колегам. Ця людина надовго залишиться в нашій пам'яті», -

сказав Безсонов в ефірі телеканалу 2+2.