Сергій Палкін про трансфер Хачеріді, який так і не відбувся

Динамо Київ 28 Вересня, 20:09
Гендиректор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін розповів, чому вирішив написати про можливий трансфер Євгена Хачеріді у своєму Фейсбуку.

- Серед футбольних людей України ви найактивніший користувач Facebook. Скільки часу в день витрачаєте?

- Це так здається, що я активний користувач. Як максимум, хвилин 15 в день.

- Ваша найгучніша операція на сторінці в Facebook - історія з трансфером Євгена Хачеріді в «Шахтар», який не відбувся. Ви задоволені тим ефектом, який ця спроба справила на «Динамо» і гравця, навіть з урахуванням того, що трансфер не відбувся?

- Ми виступали відкрито. Адже це все підкріплено документами. Адже це не я сам собі там щось вирішив і написав в Інтернеті. Ми дали пропозицію, відкрито про це сказали.

- Ця історія вважалася продуманою комбінацією через те, що ви відкрито написали про факт пропозиції. Ні до, ні після ви ніколи не писали про те, що клуб готується зробити комусь пропозицію - тільки офіційна інформація.

- Жодного разу? Ну, може бути. Значить, це наша недоробка (посміхається). Тепер будемо писати.

Гліб Корнієнко,

football.ua