Ігор Пластун: «Динамо» дуже гарно розпочало матч»

Динамо Київ 28 Вересня, 20:43
Капітан Львівських «Карпат» Ігор Пластун, в ефірі «ПроФутбол» прокоментував гру своєї команди проти «Динамо».

«Відчувається, що перші 10-15 хвилин провалили тактично. «Динамо» дуже гарно почало нас пресингувати, багато атак, подач. Відчувалось напруження в нашому карному майданчику. І один момент не витримали, пропустили гол», -

розповів Пластун

«На тренуваннях ми намагаємось більше відпрацьовувати стандарти. Наприклад, в минулих іграх Балажиц забив декілька голів. Сьогодні я міг, але не забив», -

завершив Ігор.