«Відчувається, що перші 10-15 хвилин провалили тактично. «Динамо» дуже гарно почало нас пресингувати, багато атак, подач. Відчувалось напруження в нашому карному майданчику. І один момент не витримали, пропустили гол», -
розповів Пластун
«На тренуваннях ми намагаємось більше відпрацьовувати стандарти. Наприклад, в минулих іграх Балажиц забив декілька голів. Сьогодні я міг, але не забив», -
завершив Ігор.