Захисник «Динамо» Євген Хачеріді, в ефірі «ПроФутбол», розповів про те, як змінилась гра київського «Динамо»
.- На зміни я звернув увагу з трибун. Почали більше тримати м’яч, не бити його кудись незрозуміло куди. Сергій Ребров сказав, щоб тримали, катали м’яч. Я бачу, що у нас стало набагато краще виходити тримати м’яч, -
розповів Хачеріді.