Легендарний динамівець Олег Блохін в ефірі програми «Великий футбол» поділився своїми враженнями від Матчу пам'яті.
«Чесно кажучи, для мене було б краще зустрічатися на якійсь прощальній грі, на дні народженні. Добре, що зробили таку гру. Це, все-таки, пам'ять.
Те, що Гусін ( молодший, прим. ред. - сказав Блохін.