Олександр Денисов: «Потрібно сказати велике спасибі за тверду, адекватну оцінку президенту «Динамо» Ігорю Суркісу»

Динамо Київ 28 Вересня, 22:25
Ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов пригадав про історію з можливим перенесенням матчу «Динамо» та «Шахтаря» на грудень.

«На щастя, цей скандал не розгорівся. У наш час тяжкий, це було б абсолютно нікому не потрібно. На щастя, цього не хотів ні «Шахтар», ні «Динамо». Потрібно сказати велике спасибі за тверду, адекватну оцінку президенту «Динамо» Ігорю Суркісу, який на корню це все погасив. Не знаю, хто, по суті, розпалював цю історію про перенос матчу на грудень. Подзвонили Фоменко, він щось сказав... Знаєте, Михайла Івановича ми всі любимо, але будь-яке інтерв'ю можна перекрутити так, як комусь буде вигідно.

Уже стали відправляти на грудень, почалися історії, які плюс до всього нашого паркану, наявному в українському футболі, ми б ще матч «Шахтар» - «Динамо» перенесли»,

- розповів Олександр Денисов у програмі «Великий футбол».