«Коли в Одесі ставили нам обеліск, як трьом власникам «Золотого м'яча», ми потрапили в аварію. Я виходжу, струшую скло з голови і в цей момент дзвонять і кажуть, що Андрій Баль помер», - розповів Бєланов журналістам програми «Великий футбол».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Коли в Одесі ставили нам обеліск, як трьом власникам «Золотого м'яча», ми потрапили в аварію. Я виходжу, струшую скло з голови і в цей момент дзвонять і кажуть, що Андрій Баль помер», - розповів Бєланов журналістам програми «Великий футбол».