«Мені взагалі не зрозуміло, чому «Шахтар» не задоволений. Вони ж диктують правила, вони ж пишуть регламент, жеребкування кубка ніби як проводять... Уже вся друга ліга пограла з Шахтарем, а зараз перша ліга грає, і все одно їх щось не влаштовує. А ми змушені грати.
Я б і три матчі грав, адже і так ігор мало. Де ми багато граємо? У нас всього 26 ігор у чемпіонаті і пару ігор на кубок. Добре, що пройшли «Охтирку», але в протистоянні з «Дніпром» більше 30-ти відсотків своїй команді не дам.
Мені взагалі не подобається, коли роблять те, що підходить «Шахтарю». А решта нехай підлаштовуються як хочуть», -
заявив Кварцяний в інтерв'ю програмі ПроФутбол.