Ігор Суркіс: «За Ковалем майбутнє воротарського мистецтва в «Динамо»

Динамо Київ 29 Вересня, 05:47
Президент «Динамо» розповів про голкіпера команди Максима Коваля, якого цього літа віддали в оренду в «Говерлу».

- Він втратив упевненість. Йому треба рости, тому ми й віддали його в оренду. Я практично впевнений, що взимку ми його заберемо, після чого він вже буде на рівних конкурувати з тими, хто у нас в команді є. Тільки за рахунок конкуренції, якщо він буде сильніше, то буде і грати.

Він - наш футболіст. Я вважаю, що за Ковалем буде майбутнє воротарського мистецтва в київському «Динамо», -

цитує Суркіса «ПроФутбол».