«Госпордарі поля виглядали трохи розгублено, мабуть, не очікували, що «Динамо» буде так агресивно грати. моментів не так вже й багато було в матчі, гра вийшла бойова, кубкова», -
цитує Кандаурова «Профутбол».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Госпордарі поля виглядали трохи розгублено, мабуть, не очікували, що «Динамо» буде так агресивно грати. моментів не так вже й багато було в матчі, гра вийшла бойова, кубкова», -
цитує Кандаурова «Профутбол».