- Мені завжди подобалося і подобається те, як він себе толерантно веде, як професійно до всього ставиться. Як коректно поводиться у відношенні з партнерами по команді. Він любить свою роботу!
Хтось, приїжджаючи у команду, не хоче відразу йти на тренування. Коваль же після молодіжної збірної летить до Львова, бере таксі, їде сюди і говорить: «Якщо я навіть і спізнюся, то все одно проведу тренування». Як можна не поважати його?! Він - професіонал найвищого рівня. Я впевнений, що він з часом буде першим номером збірної України та «Динамо», -
цитує Грозного «ПроФутбол».