Олександр Севідов: «Баль, Белькевич та Гусін гідні того, щоб збирати такий стадіон»

Динамо Київ 29 Вересня, 10:06
Відомий український тренер Олександр Севідов розповів про Матч пам'яті легендарних гравців «Динамо», який відбувся вчора в Києві.

Відомий український тренер Олександр Севідов розповів про Матч пам'яті легендарних гравців «Динамо», який відбувся вчора в Києві.

«Дійсно, люди прийшли вшанувати пам'ять великих футболістів і просто хороших людей, хороших хлопців... Людей було дуже багато, причому людей різного віку: від літніх людей, які самі не могли пересуватися і їм допомагали це робити, до молодих хлопців. І в принципі, звичайно, було дуже приємно, що був повний стадіон. Можливо, і привід був не дуже хороший, щоб зібратися, але зібрався весь цвіт київського «Динамо». Та й не тільки київського «Динамо», це ціла епоха українського і радянського футболу. Тому дійсно мурашки по шкірі йшли, коли була хвилина мовчання в пам'ять про цих хлопців... Вони гідні того, щоб збирати такий стадіон», -

наводить слова екс-тренера «Карпат» Олександра Севідова shahta.org

.

Дивіться також: У Матчі пам`яті динамівських зірок було розписано нічию. ВІДЕО