Сергій Ребров: «Я ще не брав участі в таких матчах»

Динамо Київ 29 Вересня, 10:14
Після закінчення Матчу пам'яті легендарних динамівців Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна, головний тренер київського клубу Сергій Ребров дав коротке інтерв'ю.

Після закінчення Матчу пам'яті легендарних динамівців Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна, головний тренер київського клубу Сергій Ребров дав коротке інтерв'ю.

«Я ще не брав участі в таких матчах. Напевно, тільки в якихось благодійних. Але це дуже важливо, - щоб ми пам'ятали цих людей, які дійсно не тільки робили славу київському «Динамо», але й були чесними і порядними людьми і хорошими друзями», -

цитує Реброва

shahta.org

.

Дивіться також: У Матчі пам`яті динамівських зірок було розписано нічию. ВІДЕО