Андрій Шевченко: «Всі гроші від благодійних матчів буду перераховувати на допомогу Україні»

Динамо Київ 29 Вересня, 12:13
Андрій Шевченко не відчуває дискомфорту від навчання в день народження і готовий максимально брати участь у благодійних проектах для допомоги Україні.

Про це легендарний форвард «Динамо» і збірної України сказав після закінчення Матчу пам'яті легенд клубу, який відбувся 28 вересня в Києві, на стадіоні ім. В. Лобановського.

- Подяка вболівальникам за те, що прийшли на матч, підтримали. В кожного серце болить. Дуже важко збиратися і грати такі матчі. Земля хлопцям пухом, ми завжди їх будемо пам'ятати.

- Ви прилетіли спеціально на матч?

- Так, саме заради матчу. Завтра відлітаю, у мене сесія в Ньоні починається.

- Чим зараз займаєтеся?

- Зараз вчуся на тренера, в мене скоро одна з останніх сесій на отримання ліцензії «Pro». Одна з них пройде в штаб-квартирі УЄФА.

- Завтра день народження і доведеться вчитися?

- Нічого страшного, я вже звик (сміється).

- Днями грали в Казахстані за збірну світу, сьогодні - тут, плюс переліт. Чи не втомилися?

- Втомився. І зараз хочу швидше поїхати відпочити. Тим більше, на мене чекають, у нас невелика зустріч з усіма футболістами. Хочу поспілкуватися, ще раз згадати наших хлопців, які трагічно пішли з життя.

- Частіше приїжджайте в Україну.

- Я часто буваю, просто мало показуюсь. А взагалі беру участь у різних благодійних проектах. Усі гроші, які мені перерахували за матч в Казахстані, я перевів на допомогу Україні. І буду чинити так далі. В Україні сьогодні багато проблем. На найактуальніші й будемо реагувати.

- З політикою вже зав'язали?

-Навіть питань не задавайте на цю тему. Не цікавлюся.