Сергій Морозов: «Ще після жеребкування можна було не сумніватися в успіху «Динамо» і «Шахтаря»

Динамо Київ 29 Вересня, 13:13
Заслужений тренер України Сергій Морозов розповів про шанси команд у боротьбі за вихід в 1/4 фіналу національного Кубка.

«Щодо «Динамо» і «Шахтаря» ще після жеребкування можна було не сумніватися в успіху команд, які рангом вище. В одному матчі ще можлива сенсація, а от у двох...

Теж саме стосується і «Металіста». 2:2 на виїзді досить комфортний рахунок. Треба тільки тепер грамотно розпорядитися своїми можливостями у матчі.

У Луцьку ж ми бачили скоріше не матч «Волинь» - «Дніпро», а Кварцяний - Маркевич. Вони один одного давно знають і завжди змагаються. Але в цей раз Мирон Богданович просто дав відпочити провідним виконавцям, звідси і результат. У матчі-відповіді все буде в руках дніпрян», - цитують експерта «Вести».