Шуфрич погрожує зривом кубкового матчу «Металіст» - «Говерла»

Футбол України 29 Вересня, 13:36
Віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич залишився незадоволений суддівством Сергія Берізки в першому матчі 1/8 фіналу Кубка України проти «Металіста» (2:2).

- Це був свавілля однієї людини. Враховуючи абсолютно односторонні дії арбітра в даному матчі, хочу заявити пану Колліні: якщо Берізка не понесе покарання, яке буде відповідати тому збитку, якого зазнала наша команда, і якщо «Металісту» так потрібно дістатися до наступної стадії Кубка, то ми просто не вийдемо на матч-відповідь.

Це не емоції. Це позиція, яка грунтується на перегляді відеоповторів. Пенальті, який не поставили на останніх хвилинах за фол на Степанюку - його арбітр не міг не бачити.

Ми хочемо зберегти футбол на Закарпатті, в Україні. Якщо футбол не для всіх за однаковими правилами, нам він не потрібен, -

цитує Шуфрича

terrikon.com

.