Мірча Луческу: «Грати два матчі в Кубку - це помилка»

Футбол України 29 Вересня, 14:12
Головний тренер «гірників» Мірча Луческу в ефірі «Великого футболу» висловився з приводу проведення ігор Кубку України з двох матчів.

«Грати два матчі в Кубку, а не по тій схемі, котру я запропонував,коли перші чотири команди чемпіонату проводять міні-турнір, було помилкою. Я не впевнений в тому, що такі поєдинки можуть якось допомогти нам перед матчами в Лізі чемпіонів».