Українські футболісти шукають справедливості у судах Лозанни

Футбол України 29 Вересня, 14:16
На цьому тижні КДК федерації зняв три очки з львівських «Карпат» за невиконання зобов’язань перед Мартіном Богатіновим і оштрафував ужгородську «Говерлу» на 25 тисяч гривень за невиплату потрібної суми Олександру Севідову.

Артем Федецький, Олег Герасимюк та Олександр Севідов в ексклюзивному інтерв’ю програмі «Великий футбол» з Олександром Денисовим на телеканалі «Футбол 1» розповіли свою історію з невиплатою зароблених коштів.

Постраждалі не вимагають покарання у вигляді позбавлення очок або зняття команди з чемпіонату, єдина вимога - примусити клуби повернути зароблені гроші.

Екс-гравець луцької «Волині» Олег Герасимюк стверджує, що звертався у вищі футбольні органи України, але відповіді не отримав:

- У мене багато листів на ім’я Конькова і Попова, а також в апеляційний комітет, але відповіді вони не надали. Звернувся до КДК, спочатку клуб усно штрафували, потім фінансово. Мені важливо забрати свої гроші і закрити це питання.

Артем Федецький дійшов до Лозанни та виграв справу проти львівських «Карпат» стосовно невиплати компенсації. Але клуб так досі і не виплатив футболісту коштів:

- У мене на руках є рішення КДК і Лозанни. Ми з моїм адвокатом зверталися у ФФУ, там нічого не хочуть робити.

В Олександра Севідова завжди під рукою необхідні документи, щоб підтвердити свою правоту. Трохи більше року тому він пішов з «Говерли» з формулюванням «за згодою сторін», але всіх зароблених грошей досі так і не отримав:

- У нас була домовленість, що я не буду вимагати компенсацію з клубу за діючий контракт, але зі мною розрахуються по факту на момент розриву угоди. Я писав заяву на ім’я президента ФФУ та на відповідальну людину, яка видає ліцензію клубам. Моя ціль - отримати зароблені гроші. Це нормальне бажання будь-якої людини.