Відомий футбольний коментатор на своїй конференції на
M
atch
D
ay розповів про те, хто замінить травмованого захисника «Динамо» в наступних матчах:
«Зараз це серйозна головоломка для Реброва. Я дуже хотів би повернення на велику футбольну сцену Євгена Селіна. Але не знаю, в яких він зараз кондиціях.
Будь-який тренер не є собі ворогом. Він обирає той варіант, що принесе його команді найкращий результат. У «Динамо» попереду два надзвичайно важливі і надзвичайно важкі матчі проти найсильніших суперників як у ЧУ, так і в ЛЄ. Недосвідченого футболіста тренерський штаб точно не поставить. Я в цьому переконаний практично на 100%. Тому найвищі шанси у тих, хто вже має досвід виступів на цій позиції. Фаворит, як мені видається, Олег Гусєв, який уже діяв на цій позиції у складі «Динамо». Велозу має навики гри зліва у захисті ще навіть у часи виступів за «Спортинг» на зорі кар'єри (він там і в центрі оборони грав, якщо згадати). Із новітньої історії - матчі за збірну на ЧС. Тому це теж варіант серйозний. Тим більше, переведення туди Олега чи Мігела не стане ударом по можливостях команди на інших позиціях. Інша справа, що обом фахівці дорікають у ненайвищій якості в захисній роботі. А особливо проти «Шахтаря» із його надагресивним в атаці правим флангом цей компонент буде може навіть життєво важливим для командного успіху…
Чому я назвав Селіна? Просто суб'єктивне побажання. Як не крути, а людина, що грала в основі збірної, не може бути слабким футболістом. У «Динамо» Євген, по-суті, не отримав справжнього шансу через серію травм».