«Треба виходити з того, якою була логіка прийняття такого рішення. «Шахтар» пропонував свою формулу чемпіонату. Потрібна ротація не тільки «Шахтарю», а й «Динамо», і «Дніпру», і «Металісту». ФФУ обрала такий варіант і зрозуміло з якої причини зробила дві гри у Кубку - треба набрати гри. Зараз ці матчі пройшли не дуже, а що буде в кінці жовтня - складно уявити...
Потрібно запрошувати тренерів такого рівня, як Луческу, і вислуховувати їх думку. «Шахтар» регулярно грає в Лізі чемпіонів. Регулярно в єврокубках грає «Металіст» і так далі. Це клуби, які приносять очки в евроскрабничку нашої країни. Вони повинні мати свою думку», -
цитує Севидова shahta.org.