Кака буде заробляти більше всіх в МЛС

Світовий футбол 30 Вересня, 13:27
Півзахисник «Орландо Сіті» Кака, який виступає зараз в оренді в «Сан-Паулу», стане найбільш високооплачуваним гравцем МЛС.

Півзахисник «Орландо Сіті» Кака, який виступає зараз в оренді в «Сан-Паулу», стане найбільш високооплачуваним гравцем МЛС, повідомляє UA-Футбол з посиланням на The Guardian.

Зарплата 32-річного бразильця складе 7,167 мільйона доларів на рік. Попередній рекорд належав Девіду Бекхему, який свого часу в «Лос-Анджелес Гелаксі» заробляв 6.5 мільйонів доларів.



Другим, по заробітній платі в МЛС, в наступному сезоні, стане нападник «Сіетла» Клінт Демпсі - 6,695 мільйона доларів.



Нагадаємо, що Кака повернеться в «Орландо Сіті» на початку 2015 року, коли клуб повинен буде стартувати в МЛС.