Власника «Говерли» Нестора Шуфрича побили в Одесі. ФОТО. ВІДЕО

Футбол України 30 Вересня, 14:36
Сьогодні в будівлі одеської ОДА активісти напали на народного депутата України і власника ужгородського клубу Нестора Шуфрича.

Про це «Сегодня» повідомило джерело в обладміністрації. Поряд з Шуфричем перебував екс-губернатор Одеської області Микола Скорик.

За словами нашого співрозмовника, на Шуфрича напали представники «Правого сектора», які дізналися про те, що політик прибуде до Одеси для зустрічі з «Опозиційним блоком».

Напередодні замаху активісти на своїй сторінці у Мережі повідомили, де і в який час буде виступати політик, і обіцяли йому «допомогти».

В результаті нападу на сходах ОДА сталася бійка, в яку втрутилася охорона Шуфрича. За словами очевидців, сек'юріті навіть зробили кілька пострілів у повітря, щоб охолодити запал присутніх. «Їх було трохи більше. Нестор Шуфрич постраждав в результаті цього нападу», - зазначив наш співрозмовник в ОДА.

Зараз на місці події працює оперативно-слідча група. «За попередньою інформацією, Нестор Шуфрич прямував до входу в обладміністрацію на зустріч з партією, в той час, як на нього напали кілька представників «Правого сектора», - розповіла прес-офіцер Світлана Білецька.

У той же час віце-губернатор Зоя Казанжі на своїй сторінці в соцмережі написала, що глава області Ігор Палиця не запрошував на зустріч депутата.