«Мені більше подобається грати центрального захисника, але якщо тренер мене використовує на позиції правого захисника - у мене немає жодних питань. Я - правий захисник, і я роблю все, що хоче тренер.
Я думаю, у нас хороша команда, гравці в чудовій формі. Ми їдемо в Київ, щоб перемогти. Тепер ми цілком і повністю зосереджені на «Динамо». Якщо переможемо – це буде відмінним результатом. Звісно, у нас є кілька травмованих ключових гравців і без них нам буде дуже важко.
Я бачив кілька матчів «Динамо» Київ. Це дуже хороша команда з висококласними футболістами. Є гравці, котрі самостійно можуть вирішити долю матчу, а це дуже ускладнює наше завдання перемогти в Києві», - цитує digisport.ro Варелу.