«У першому таймі ми намагалися більше пресингувати, щоб чинити тиск на «Порту». І це виходило. Потім перший пенальті: не знаю, був чи не був... А так, в принципі, контролювали все.
Другий гол? Хтось пропустив м'яч, а хтось не встиг закрити футболіста, який забивав. І так вийшло. Дуже прикро не виграти. Не скажу, що ми показали сьогодні суперфутбол."Порту» діяв дуже здорово в другому таймі. Вони повністю контролювали м'яч, в кінці було дуже важко виходити з оборони в атаку. Суперник здорово пресингував, забив все-таки другий м'яч. На такому рівні пропускати два голи неправильно. Ці дитячі помилки... Ми могли ще забити, створити небезпечні моменти. Але пропустили дві зовсім непотрібні контратаки. Прикро.
Після забитого м'яча ми дуже сильно відійшли назад, що дозволило тепер вже «Порту» повністю контролювати м'яч. А коли команда контролює м'яч, а ти граєш без нього - дуже важко. І кінці дійсно сил вже було мало. Чесно, я вже наприкінці бігав на «спущених» ногах. Але все-таки другий гол ми оформили - вибігли в контратаку, розіграли красиву комбінацію. і, звичайно, мріяли, що на цьому все і закінчиться. Але в футбол грають до останнього свистка арбітра. Ми на куражі побігли ще забивати, а треба було зіграти більш прагматично, більш спокійно», -
цитує Степаненка shakhtar.com.