Легендарний динамівець Анатолій Дем'яненко спрогнозував результат матчу «Динамо» - Стяуа».
«Ставлю на 1:0 на користь «Динамо». Думаю, для перемоги нам вистачить і одного забитого м'яча.
З румунами завжди важко грати. Їм подобається грати в'язко, люблять боротьбу на полі, добре обороняються. Динамівцям важливо не поступитися в цій боротьбі.
До того ж, традиційно, футболісти з Румунії в будь-якому міжнародному матчі стараються, оскільки хочуть засвітитися», - цитає Дем'яненка Xsport з посиланням на газету «Команда»
Нагадаємо, що матч «Динамо» - «Стяуа» відбудеться 2 жовтня в Києві на поле НСК «Олімпійський». Початок зустрічі заплановано на 20:00.